Google je posedlý Star Wars. Když si zvolíte stranu, převleče vám Gmail, Mapy nebo YouTube

0

Premiéra sedmé epizody Star Wars je za dveřmi. Disney rozjelo merchandising naplno, takže se jediům nebo stormtrooperům nevyhnete. Kampami pomůže i Google. Na webu google.com/starwars si můžete zvolit, jestli fandíte světlé, nebo temné straně síly. Podle toho vám pak převleče aplikace a služby.

Proměna se dotkne těchto produktů: Proměna se vztahuje na aplikace Android Wear, Gmail, Chrome, Chromecast, Chytré karty Google, Inbox by Gmail, Kalendář Google, Mapy Google, Překladač Google, Vyhledávání Google, Waze a YouTube.

 

Redesign je pouze dočasný, zmizí 1. února 2016. Nebo můžete proměnu zkrátka vypnout, či po čase změnit stranu, aby podoba vypadala zase jinak. Co vás čeká? Do kalendáře se vám přidají události týkající se Star Wars. Změní se pozadí v Gmailu a časová osa na YouTubu (obojí jen na PC). Panáček ve Street View bude vypadat jako postavičky z Lucasovy ságy.

Malý easter egg vás čeká i ve vyhledávači. Zkuste do něj zadat a long time ago in a galaxy far far away. (via +Google novinky)

Zdroj: Google (1, 2)

Ohodnoťte tento článek!