Google koupil německou bezpečnostní firmu Zynamics

0

Google zakoupil německou bezpečnostní společnost Zynamics, která byla založena expertem Thomasem Dullienem v roce 2004. Oficiální oznámení generálního ředitele o této skutečnosti se objevilo v krátké zprávě na blogu společnosti Zynamics. Zynamics prodal svůj software včetně produktů BinDiff, BinNavi a VxClass.

„Jsme potěšeni oznámit, že Zynamics je nyní v rukách Googlu,“ prohlásil Dullien ve svém prohlášení. Dále uvedl, že zájem Googlu o firmu Zynamics byl pro něj naprostým překvapením, protože Google se ubírá zcela jiným směrem než právě Zynamics.

„Jsme rádi, že jsme mohli náš tým rozšířit o firmu Zynamics, a doufáme, že jejich nástroje a dovednosti v boji proti malware nám pomohou lépe chránit uživatele Googlu,“ uvedl Google v prohlášení.

Zynamics se tak zařadil k dalším nadějným společnostem odkoupených Googlem, jako je bezpečnostní firma Green Border, eBook Technologies zabývající se elektronickými knihami, BlindType pracující na rozpoznávání slov nebo firma Episodic zabývající se on-line videem.

Zdroj: ZDnet

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář