Google Play 4.0 – obchod pro Android je oficiálně venku. Vypadá úplně jinak

0

Po dvou nechtěných únicích screenshotů se Play 4.0 pro Android konečně představuje oficiálně. Google před pár hodinami vydal novou verzi obchodu, která přináší od základů přepracovaný vzhled splňující normy uživatelského rozhraní Holo.

Google Play 4.0 je oficiálně venku

Google Play 4.0 je čistší, uhlazenější. Jednotlivé položky jsou na stránce zobrazeny v podobě malých kartiček, na nichž je vidět ikona, cena, hodnocení a oblíbenost u vašich přátel z Googlu+. Konečně se lze snadno dostat do různých seznamů nejstahovanějších nebo neprodávanějších aplikací či novinek. Zjednodušeno bylo i okno při instalaci a nákupu (včetně in-app plateb). Obchod navíc subjektivě běží o něco rychleji – testováno na tabletu Acer Iconia A500.

Google Play 4.0 je oficiálně venku Google Play 4.0 je oficiálně venku Google Play 4.0 je oficiálně venku
Google Play 4.0 je oficiálně venku Google Play 4.0 je oficiálně venku Google Play 4.0 je oficiálně venku

Nový obchod je už dostupný pro první uživatele, celosvětové rozšíření prý potrvá až několik týdnů. Google Play 4.0 je podporován na Androidech 2.2 Froyo a novějších. Na webu už najdete i neoficiální instalační balíčky, ale jejich používání je na vlastní nebezpečí, proto na ně nebudeme odkazovat. Pokud to chcete risknout, hledejte na Googlu „google play 4.0.25 apk“.

 

Zdroj: Google

Ohodnoťte tento článek!