Google Play Music All Access jde do Evropy, ale na Čechy se opět zapomnělo

0

Nová hudební služba Googlu přešla velkou louži a dostala se i na jiné kontinenty. Kromě Američanů si ji tak nově mohou užít v Austrálii, na Novém Zélandu, ale hlavně také v Evropě. Mezi podporovanými zeměmi ale nehledejte Česko nebo Slovensko.

Play Music All Access zamířil jen do Británie, Francie, Itálie, Španělska, Portugalska, Irska, Lucemburska, Belgie a Rakouska. Překvapivě chybí i Německo, kde tradiční obchod Play Music funguje. Zřejmě se zde Google ještě nedohodl s autorskými svazy na novém formátu.

Google Play Music v Česku stále chybí, nepomůže ani neustálá kontrola stránky, jak firma doporučuje
Google Play Music v Česku stále chybí, nepomůže ani neustálá kontrola stránky, jak firma doporučuje

Služba odhalená na konferenci I/O je konkurencí pro zavedené hudební půjčovny Spotify, Deezer nebo Rdio. Google za poplatek 9,99 eura nabídne uživatelům neomezený poslech kompletního katalogu s miliony skladeb. Google podobně jako rivalové nabízí rovněž funkce, které vám doporučí novou muziku na základě vašeho vkusu. Přehrávač je dostupný na Androidu a webu.

Podle našich informací by se Google Play Music mohl ještě letos objevit i v Česku. Určitě bychom se nezlobili, kdyby k nám rovnou přišel i s půjčovnou All Access.

Zdroj: Google via Android Police

Ohodnoťte tento článek!