Google převlékl Kontakty do Material Designu. V adresáři teď bude větší pořádek

0

V příštích týdnech Google svým uživatelům nabídne kompletně přepracovaný webový adresář kontaktů. Má nový vzhled založený na Material Designu podobně jako například Inbox. Dostane ale také nové funkce.

 

Google přepracoval vyhledávač duplicit, nově přehledně ukáže, které kontakty máte v adresáři vícekrát a nabídne jejich sloučení (jednotlivě nebo najednou). V profilech kontaktů jsou nově vidět poslední společné schůzky nebo e-mailová komunikace.

Poslední novinkou je automatické udržování aktuálnosti údajů. Google k tomu neuvádí žádné podrobnosti. Nové adresy, čísla nebo třeba jména si ale pravděpodobně vytáhne z profilů na G+. Novinku si už můžete vyzkoušet zde, dostupná je jen pro uživatele Gmailu, nikoliv účtů Google Apps.

Zdroj: Google

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tipnul bych si obligátních 1000US$+ za top 8-core model. Vzhledem ke klesající obecné poptávce by nečekal prolomení této hranice směrem nahoru.

    Mě osobně by spíš zajímalo jestli se dostupnost technologie VT-d stane 7 let po jejím představení na této platformě normou.

  2. no jde o to, že samotný upgrade z i7-3960x na i7-4960x je až skoor nevýhodný. Proč?

    Výkon na defaultu je o něco lepší na 4960x, to ano, ale retailové kusy (ne tetsovací do recenzí!) končívají na 4.4-4.5 GHz max. Kdežto i7-3960x lze nataktovat na 4.8-4.9 GHz stabilně a výkonově je potom SB-E na tom lépe. Segment těchto nadšenců neřeší příkon, to že uspoří 80-150W je jim vskutku jedno. Smysl, kdy má 4960x je LN2, protože netrpí tak brzkým CBB a CB. Jenže tenhle segment lidí je ještě mnohem menší. Já jsem třeba 4960x/4930K vynechal, ale Haswell-E 8C/16T si ujít nenechám.