Google převlékne Kalendář do Material Designu. Takhle bude vypadat

1

Webový kalendář Googlu dostane novou podobu. První uživatelé by již v hlavní liště měli vidět tlačítko Použít nový Kalendář. Pokud jej tam nemají, mohou si jej ručně vynutit návštěvou tohoto odkazu.

Google službu redesignoval podobně jako mobilní aplikace. Material Design je plochý, plýtvá místem, ale v kalendáři mu to docela sluší. Uživatelé se prozatím mohou vrátit k předchozí podobě, ale od března 2018 již bude k dispozici pouze nová verze.

Změněný není pouze vzhled, přibyly také nové funkce. V pozvánkách k událostem můžete formátovat text a přidávat různé odkazy. Firmy plánující schůzky mohou doplnit informace o vybavení zasedacích místností. Užitečný je rovněž nový denní pohled. Pokud máte více kalendářů, zobrazí se ve sloupci vedle sebe. Více informací k novému kalendáři najdete v oficiální nápovědě.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tak nevím. Na novém vzhledu se mi líbí, že je možné upravit čas už v rychlém náhledu, takže pomalu nemám důvod rozklikát plné nastavení akce. Ale zase ve starém vzhledu byly lépe odlišené akce v určitý čas od těch celodenních.