Google rozdá další pozvánky na Wave

0

Google Wave je název nové komunikační platformy využívající prostředků moderních webových aplikací a kombinující v sobě e-mail, rychlou výměnu zpráv (IM – instant messaging), wiki a sociální sítě. Prozatím se nachází ve stádiu vývoje.

Právě díky řadě nedodělaných funkcí a chyb ke službě prozatím není zcela veřejný přístup – je podobně jako Gmail ve svých začátcích založen na pozvánkách rozesílaných samotným Googlem. 30. září se dočká více jak 100 000 dalších šťastlivců, postupem času bych pak pozvaných mělo přibývat.

Na seznamu příjemců se nacházejí samozřejmě vývojáři zapojeni do vývojářského programu a také vybraní zákazníci používající Google Apps. Třetí skupina sestává z nejrychlejších uživatelů zapsaných do testovacího programu. Chcete-li se stát jedním z nich, nezapomeňte navštívit tuto stránku. Vybraní účastníci rovněž mohou nominovat své přátele, neboť jen tak mohou testovat komunikační službu naplno.

Zdroj: Google Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. To s tim atari je vtipne. Mozna by stalo za to kdyby kazdy jeden Thompsonuv odurece zaloval Thompsna o $40M za to ze se ho snazi omezovat a tim mu zpusobuje ujmu.

    Pokud by ten maniak vyhral nekterou z zalob mohl by z toho v US vzniknout precedens a do budoucna by tim omezil miliony lidi kteri si chteji motorovkou rozrezat holcicku a jejiho big daddyho 🙂