Google rozdává doživotní 2 GB navíc v úložišti Drive. Stačí si zkontrolovat zabezpečení

0

Internetová jednička včera slavila Den bezpečnějšího internetu. Google připomněl, že poskytuje nástroj Kontrola zabezpečení, který vám… zkontroluje zabezpečení. V několika krocích si ověříte své nastavení: telefon pro obnovení účtu, sekundární e-mailovou adresu a bezpečnostní otázku; dále poslední aktivitu na všech připojených zařízeních; přístupy k datům z různých zařízení a aplikací; a nakonec ještě hesla a dvoufázové ověření.

Když si zkontrolujete zabezpečení účtu, Google vám daruje 2 GB místa v cloudu
Když si zkontrolujete zabezpečení účtu, Google vám daruje 2 GB místa v cloudu

Pravděpodobně budete mít všechno v pořádku a všechny kroky pouze odsouhlasíte. Pokud se vám něco nebude líbit, zabezpečení můžete přenastavit, práva aplikacím odebrat apod. Aby vás Google lépe motivoval, každému, kdo tímto ověřením nastavení projde, daruje 2 GB prostoru navíc v úložiště Drive. Napořád.

 

Akce platí až do 17. února 2015, účet si můžete nechat zkontrolovat na této stránce. (Pochopitelně i po tomto datu, ale už bez dárku.) Kapacitu Google rozšíří okolo 28. února. Akce se netýká účtů Google Apps for Work a Apps for Education.

Zdroj: Google

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nevím, moc tomu nevěřím.. Tipnul bych, že je to fake..

    I kdyby to byla pravda, osobně zůstanu u klasického tématu, které mi maximálně vyhovuje. Ale chápu, že mládežníkům to udělá radost 🙂