Google spustí službu Blackmail, která vás bude vydírat [humor]

0

Už jste to slyšeli? Google uvede novou službu, jejímž úkolem bude vydírat vás. Na moment utečeme od seriózních událostí, abychom vás upozornili na povedenou parodii z portálu CollegeHumor. Google v poslední době svazuje své služby stále těsněji, rozšiřuje vlastní ekosystém a uzavírá ho. A nutí uživatele, kteří chtějí komentovat videa na YouTube, aby měli účet na sociální síti Google+, která se tímto pomalu rozpíná dál.

 

Zatímco Google má na většinu svých rozhodnutí právo (a použití reálných jmen by opravdu mohlo zvednout úroveň komentářů), jiní si z něj dělají srandu.

Tip: Zakladatel YouTubu: „Proč sakra potřebuji G+, abych mohl okomentovat video?“

Pokud umíte anglicky, parodii doporučuji. Google podle ní uvede službu, která na to půjde od lesa. Buď se zaregistrujete na Google+, nebo firma světu vyžvaní všechny informace, které o vás má. A že jich není málo. Režim soukromého prohlížení ve Chromu byl podfuk. Všechno, co jste hledali, se může objevit volně na webu. Autoři si dělají srandu z toho, že jsme dobrovolně nechali jednu společnost kontrolovat většinu našeho online života. Uhodili hřebík na hlavičku.

Zdroj: CollegeHumor via The Windows Club

Google spustí službu Blackmail, která vás bude vydírat [humor]

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. skoda ze AMD nema k dispozici stejne kvalitni tovarny jako INTEL, mohly sme tu mit tyhle 5Ghz procaky se slusnou spotrebou uz skoro rok a atakovat 5.5ghz+ by asi na stavajicim vyrobnim procesu jako ma intel nebyl problem 🙁

    AMD proste stale a stale doplaci na to ze je ve vyrobnim procesu stale 1-2 roky za konkurenci,  coz je pro dobrou a zdravou konkurenci velka skoda.

  2. No mě se daří 8320 provozovat na 4,5Ghz bez jakých koli úprav v napájení a stabilně. Je pravda že jak jsem se chtěl podívat výš, tak už to začalo chtít celkem slušně přidávat napětí… ale tak mě těch 4,5 bohatě postačuje a to na cokoli… 

    PS: nešel by udělat test 8350 6350 na 4,5Ghz proti intelům core I5 na základních taktech? Vím že i Intel jde taktit ale tak by mě zajímalo jakým inteláckým procesorům se to vyrovná.