Google spustil další experimentální herní titul. Hrajte s přáteli Cube Slam

0

Před nedávnem Google na konferenci I/O 2013 uvedl pěknou hříčku se závodními autíčky, která nesměla jet moc rychle, aby se nevybourala. Inovativní byl ovšem způsob, jakým jste hru hráli. Několik tabletů a smartphonů položených vedle sebe se dokázalo sesynchronizovat, takže se závodní dráha roztáhla přes všechny dostupné obrazovky.

Tip: Google uvolnil Racer z I/O 2013. Závodní dráha zabere několik obrazovek

Moc vody neuplynulo a máme tu další experimentální hříčku. Opět využívá webových technologií, včetně WebRTC nebo WebGL, a proto běží v prohlížeči. (Google samozřejmě doporučuje Chrome.) V podstatě se jedná o variaci na stařičký Pong. Míček putuje od jedné strany herního pole ke druhé a vy musíte být dost rychlí na to, abyste jej odrazili zpátky protihráči. Oproti ostatním verzím hry má ta od Googlu navrch v jedné věci.

 

Hráči mohou chatovat. Obraz kamaráda je integrován přímo do hry, takže nevyčnívá v samostatném okně. Abyste vyhráli, musíte se trefit do jeho tváře celkem třikrát, poté exploduje. Každá nová úroveň přináší různé překážky, které hraní ztěžují. Kdybyste náhodou neměli po ruce žádného vhodného protivníka, zahrajete si aspoň proti umělé inteligenci. Cube Slam dokonce běží i bez připojení, když si nainstalujete verzi pro Chrome.

Zdroj: Google Chrome Blog

Ohodnoťte tento článek!