Google Toolbar 8: (částečný) Google Chrome z IE a Firefoxu

0

Existence tohoto projektu je sice tak trochu záhadou (pokud někdo chce vlastnosti Google Chrome, proč je nemít v nejnovější a plnohodnotné formě?), jak se ale zdá, své uživatele si určitě našel, jinak bychom se nedočkali verze 8, o které se dnes krátce zmíníme.

Nechme pro začátek promluvit samotné tvůrce: „Google Toolbar 8 je zcela novou verzí, která běží na vrcholu platformy Google Chrome Frame. To znamená, že jde spíš již o poctivou webovou aplikaci, jež se bude takto mnohem snadněji vyvíjet i spravovat.“

Poslední verze prozatím funguje jen s Internet Explorerem a neobsahuje všechny funkce, které jsou k mání v poslední sestavení Google Chrome. I tak se tu ale pár novinek objevilo: tlačítka pro nejčastěji navštívené stránky (až 7 nejnavštěvovanějších webů, ve výchozím nastavení zde ale zobrazuje Gmail, Google Calendar, Google Docs, YouTube, Google News, Google Reader a Google Tasks), dále integrace Google Dictionary a Google Instant.

Zdroj: googlesystem.blogspot.com

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. osobne povazuji MS Office 2003 za nejvhodnejsi ze vsech officu, kdyby se prodaval, koupil bych si radeji ten … Ty 2007 a nasledne 2010 jsou v leccem neprehledne, sice maji par uzitecnych funkci navic, ale i tak … (jo kdyby staly petistovku tak to cert vem, ale nejnizsi pouzitelna edice za 3 a pul cca, hnus …)