Google upekl obří perník, nový Android je na cestě

0

Vydání nové verze Androidu se blíží, do centrály Googlu v Mountain View minulý týden dorazil obří maketu perníku (vypadá jako ten ze Shreka), který by měl odkazovat na kódové označení Gingerbread (anglicky perník). Na videu se můžete podívat, jak vypadalo vybalování vývojářským týmem.

Další verze se mají jmenovat Honeycomb (plástev medu) a Ice Cream (zmrzlina). Tedy spousta cukroušů po sobě :-).

A to je vlastně jediné, co zatím o chystaných Androidech víme. V poslední době se dokonce objevily spekulace, že číselná verze nebude 3.0, ale pouze 2.3. To by mohlo znamenat menší příval novinek. Ale neoficiálně se počítá s optimalizací pro vyšší rozlišení a tablety, podporu video hovorů v chatu a další možné úpravy uživatelského prostředí.

Oficiálního vydání se zřejmě dočkáme na začátku listopadu.

Zdroj: Phandroid

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Aneb jak si debilní, slabý a nejednotný západ pod sebou řeže větev. Já bych ty blby z wikileaks, co prozrazují strategické informace, chytnul a poslal je jako dárek těm zmrdům co rádi točí videa s řezáním hlav. Oni by si potom uvědomili na které straně vlastně jsou a jestli jim vadí nějaké rádoby civilní oběti, co jen shodou náhod na sobě zrovna nemají výbušniny.

  2. o tom jak trpí normální iráčané, proč je tolik civilních obětí, jak probíhají výslechy a co vlastně dělají speciální „protiterostická“ čistící komanda stejnak žádný amík nikdy mluvit nebude…