Google+: žebříček nejsledovanějších lidí už vytvořili i čeští SocialBakers

0

Zatím jednoduchého API sítě Google+ využila i česká firma Candytech, která spravuje unikátní analytickou službu SocialBakers. O ni na Cnews pravidelně slýcháme, byla totiž první, která potvrdila 600 i 700 milionů uživatelů Facebooku, monitoruje také Twitter a LinkedIn. Kam až mé schopnosti hledání sahají, žádná zahraniční konkurence nepokrývá takový rozsah.

Google+ Google+

SocialBakers zřejmě mylně uvádějí, že Google+ má už 50 milionů uživatelů. Larry Page minulý týden potvrdil o 10 milionů méně. Zatím dostupné API nedovoluje příliš experimentů. Z účtů vyzobe pouze několik informací z profilu jako jméno, pohlaví a připojené účty/weby. Pak každý den sleduje počet followers/followings a zapisuje je do grafu. Z čísel tvoří žebříček top účtů. Nejsledovanějším je stále ten od Marka Zuckerberga, který přitom veřejně nenapsal ani jeden příspěvek.

Google+ Statistics (SocialBakers)

Nástroj je zatím ve stádiu beta, ostatně stejně jako celá síť Google+. Avšak All my + z toho mála, co zatím Google nabízí, dokáže vytěžit více.

Zdroj: SocialBakers

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. To jsem si myslel, že kde má operátor HSDPA+ , tak to běží plnou možnou rychlostí jestli to zařízení umí a on to tedy podle článku škrtí….prasárna … a pořád tu není u nás 3G síť. Ohromný stožár u lesa kilometr od baráku nás ozařuje radiací a není nám k užitku…Vodafonista