Google Zone: už i Google má své kamenné obchody

0

Apple Store, Microsoft Store a jednou možná i Google Store. Kamenného obchodu s showroomem a spoustou značkových produktů se zřejmě dočká i internetový velikán. Zatím má jen svůj koutek nazvaný Chrome Zone.

Najdete jej v Londýně v PC World / Currys superstore. Název i fotka z britské metropole napoví, že se v něm prodávají jen Chromebooky, speciální notebooky s Chrome OS, což je vlastně jen prohlížeč transformovaný do podoby operačního systému. Zatím je vyrábí jen Acer se Samsungem a v Chrome Zones se mají lidé předsvědčit, že jsou dost cool na to, abyste si je koupili.

Chrome Zone

Zároveň Google dodal, že se ve Velké Británii máme dočkat dalších podobných koutků. To už jsme jen kousek od opravdových obchodů. Takový Chrome/Google Store by mohl prodávat i vlastní telefony Nexus, obývákové Google TV, na připravených strojích by si návštěvníci zkusili online služby Googlu a případně by mohly být k prodeji i androidové smartphony a tablety ostatních výrobců.

Zdroj: Google

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Přesně tak, nevidím důvod, proč měnit zaběhnutý konektor s tolikerým příslešenstvím. Kabely mám celkem 3, protože stály pakatel – jeden v práci, jeden doma, jeden v autě. Nač microUSB?