„Googlerola“ si také šťouchla do nového iPhone. Kvůli špatným mapám

0

Google Motorola Googlerola se prostřednictvím sociálních sítí (jmenovitě na Google+, následně i na Twitteru) vysmála Applu a jeho novému iPhone 5. Důvod k vysmívání nemusela společnost dlouho hledat – o neschopnosti nové aplikace iOS mapy si na internetu povídají všichni.

 

Motorola toho hbitě využila a srovnala navigační schopnosti mapových aplikací v iPhone 5 a Droid Razr M. Na Google+ zveřejnila Motorola následující text: „Looking for 315 E 15th in Manhattan? Google Maps on DROID RAZR M will get you there & not #iLost in Brooklyn“.

Jednoduše řečeno, zkrátka zatímco Google Mapy vám okamžitě nabídnou správnou adresu a jsou schopné okamžitě navigovat, aplikace v iPhone by vás zavedla na absolutně jiné místo. Rozhodně se nejedná o ojedinělé selhání.

Možná se ptáte, proč zrovna Motorola má potřebu věnovat se vychvalování aplikace, která je v každém telefonu s Androidem. Na podobné vtípky se přeci specializuje především Samsung. Je to jednoduché, Motorola už nějakou dobu patří pod Google a ten má zase na starosti právě Android a jeho aplikaci pro navigaci.

Pokud se vám podobné pošťuchování mezi konkurenty líbí, nejspíš se vám bude líbit i následující video právě z dílny Samsungu. Bohužel pouze pro ty z vás, kteří rozumí anglicky.

Zdroj: Tbreak

Ohodnoťte tento článek!