Gorila Mobil nekončí. O2 pouze zruší paušály ve prospěch předplacenek

0

Na sociálních sítích a fórech se začínají šířit zprávy, že Gorila Mobil v náruči O2 skončí. O2 před měsícem pohltilo virtuála i s jeho 50 000 zákazníky a údajně je chce k 1. říjnu převést na vlastní tarify Free. Tak to ale není. O2 nám dnes potvrdilo, že u Gorily zruší pouze paušální tarify, v nabídce zůstanou jen předplacenky. Ceny jsou stejné, liší se jen způsob placení.

Gorila Mobil nekončí – vzhledem k nízkému zájmu o tarify Gorily jsme se ale rozhodli, že služby Gorila Mobilu už budeme poskytovat pouze formou předplacené karty. Zákazníci s gorilím tarifem tak mohou přejít na předplacenou kartu Gorila Mobil (má zcela stejné podmínky jako tarif, jen jiný způsob placení). V případě, že zákazníkovi více vyhovuje paušální placení, může si vybrat jeden z O2 Free tarifů,“ řekl pro Cnews Ctibor Jappel, tiskový mluvčí O2.

 

Možný konec před chvílí vyvrátila i samotná Gorila. „Rozhodně nebylo a není účel koupit Gorilu a nechat jí chcípnout. Možná tomu nebudete věřit, ale v tý naší banánový republice chtěj (a používaj) lidi hlavně předplacený karty. Takže to není o žádný likvidaci, jen se prostě přizpůsobujem našim zákazníkům,“ píše svou tradiční formou Gorila na oficiální facebookové stránce.

Vše o tarifech Gorily si můžete přečíst v našem starším článku.

Ohodnoťte tento článek!