Epic rozdává další pecku: Grand Theft Auto V je dočasně zdarma

2

S herními tituly zdarma se v poslední době roztrhl pytel. Epic totiž nyní nabízí zdarma Grand Theft Auto V od Rockstar Games. Servery aktuálně kolabují pod náporem zájemců, nicméně máte čas, hra bude zdarma až do 21. května. Pokud si ji do té doby na Epicu zařadíte do své knihovny, už vám zůstane napořád.

Epic už před pár dny avizoval, že vydá zdarma nějakou kvalitní hru a fanoušci spekulovali třeba o Watch Dogs 2 či Witcher III. Nejnovější GTA ale zřejmě nikdo nečekal. Běžná cena hry je 29,90 dolarů, ale jde sehnat i levněji, takže i bez aktuální akce není problém si ji levně pořídit a legálně zahrát.

Tip: GTA 5 je „překvapivě“ nejdražší hrou všech dob. Na vývoj padlo 270 milionů

GTA V je hra z roku 2013 a na platformu PC se dostala až o dva roky později. Navazuje na styl předchozích her (první dva díly byly ještě ve 2D), kdy chodíte či jezdíte otevřeným městem a plníte různé úkoly. Z hlediska zákona jste samozřejmě zápornou postavou.

zdroj: PCGamer

Epic rozdává další pecku: Grand Theft Auto V je dočasně zdarma
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 8 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Dvě hodiny ráno a konečně se mi podařilo přihlásit na Epic to byl teda masakr že jim to tak dlouho nešlo,docela by mne zajímalo kolik lidí si tu hru pořídilo no málo to asi nebylo 🙂