Humble Bundle rozdává. Stáhněte si zdarma závodní hru Grid 2

0

Až do nedělního podvečera si můžete bezplatně stáhnout hru Grid 2. Rozdává ji obchod Humble Bundle pod podmínkou, že se u něj registrujete a přihlásíte k odběru newletteru. Odměnou vám bude výborná závodní hra se dvěma DLC Bathurst a Spa-Francorchamps, která přidávají nové tratě i vozy.

Ta titulem stojí britské studio Codemasters, které se na závodní hry specializuje. Grid 2 stojí na hraně mezi arkádou a simulací. Má moc hezkou grafiku i poměrně detailní model poškození aut. Těch uvnitř najdete několik desítek rozdělených do různých tříd a historických období, zajezdíte si i s 40 let starými kousky. Přitom navštívíte spoustu atraktivních míst v Americe, Evropě a Asii.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Grid 2 má průměrnou kritickou známku 80 %. Vzhledem ke stáří (2013) nemá hra nijak přemrštěné nároky. Stačit vám bude čtyřjádro se 4 GB RAM a kartou na úrovni řad Radeon HD 6000 nebo GeForce GTX 500. Humble vám předá Steam klíče pro Windows. Aktivovat je musíte do šesti dní, jinak propadnou.

Aby toho nebylo málo, na Epic Games Storu si můžete zdarma stáhnout indie hru Slime Rancher, což je vesmírný simulátor farmaření, který vypadá naprosto šíleně. Recenzenti jsou z ní ale nadšení a udělují ji osmdesátky.

Humble Bundle rozdává. Stáhněte si zdarma závodní hru Grid 2
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlasů