Grooveshark prý chystá video reklamy, které budete nenávidět

0

Někteří uživatelé populární hudební služby se už setkali s novým typem reklamy, která vypadá hodně agresivně. Grooveshark si přímo říká o peníze, jinak bude otravovat nepřeskočitelným videem.

Aktuálně je Grooveshark zaplevelen spoustou reklam, ale ty při poslechu nemusí obtěžovat. Koho bannery přesto trápí, může si měsíčně zaplatit 6 dolarů a reklam se úplně zbavit. Případně 9 dolarů a mít možnost neomezeně poslouchat Grooveshark i na mobilu.

Grooveshark

Nový systém však počítá ještě s nepřeskočitelnou video reklamou, která přeruší poslech hudby každé čtyři hodiny. Té se zbavíte placením měšíčního paušálu ve výši dvou nebo čtyř dolarů (podle toho, jak moc chcete Grooveshark podpořit).

Tvůrci se teď potýkají s velkými žalobami ze stran vydavatelů hudby. Nový reklamní systém je zřejmě možnou cestou, jak Grooveshark udržet při životě. Výdělky z reklam tak nejspíš skončí na licenčních poplatcích.

Možná to není jediný pokus, jak na uživatelích vydělat. Jak už jsme psali nedávno, Grooveshark chce, aby posluchači místo peněz platili informacemi.

Zdroj: TeamLiquid

Ohodnoťte tento článek!