GScreen Spacebook se dvěma displeji

0

V Česku nepříliš známá (nebo skoro neznámá) společnost GScreen se vytasila se svým notebookem GScreen Spacebook. U mobilních zařízení jsme zvyklí na ledacos, dva displeje však příliš běžné nejsou. Ani parametry se nenechá zahanbit a je proto ideálním zařízením pro uživatele, vyžadující dva panely při práci i na cestách.

Zůstaňme ale ještě chvíli u zmíněných displejů: oba mají úhlopříčku 17,3″ a chlubí se LED podsvícením, rozlišení je bohužel neznámé (tipnul bych si Full HD, avšak to je pouze spekulace). Srdcem zařízení je blíže neurčený Intel Core i7, jenž tepe na 2,66 GHz. Množství operační paměti je 4 GB, o obraz se postará dedikovaná grafická karta Nvidia GeForce GTS 150M.

Pevný disk může nabýt kapacity 320-500 GB (rychlost otáčení 7200 ot./min.), nepřekvapí přítomnost DVD mechaniky, WiFi a Bluetooth. Dodávaná baterie je devítičlánková (dva displeje vyžadují více energie, než jeden), se zařízením kupujete i operační systém Windows 7 Profesional. Produkt by se měl objevit na trhu v květnu/máji za cenu $2895 (zhruba 55 000 Kč).

Zdroj: Electronista

Ohodnoťte tento článek!