H Moser & Cie představilo mechanické „Apple Watch“ za více než 600 tisíc korun [CES]

0

Chytré hodinky jsou bezesporu novým trendem. V rámci letošního veletrhu CES v Las Vegas jich bylo plno a své chytré hodinky s Android Wear na něm představily i tradičním hodinkářské značky a za všechny můžu jmenovat třeba Casio. Někteří výrobce však i nadále věří ve staré poctivé mechanické hodinky, které vás sice neupozorní na aktuální dění v mobilu, ale nesou úplně jiné hodnoty.

 

Jedním z nich je švýcarský tradiční hodinkářská společnost H Moser & Cie. Ta věrně okopírovala design nejznámější chytrých hodinek současnosti – Apple Watch. Švýcarská varianta ale pochopitelně z principu postrádá všechny chytré funkce a krom přesného zobrazování času vlastně ani nic jiného neumí. Sází však na tradiční hodnoty, na které jsme z prostředí luxusních hodinek zvyklí.

To pochopitelně platí i o ceně, která byla oficiálně stanovena na 25 000 amerických dolarů (v přepočtu zhruba 620 000 korun). Jen pro srovnání nejdražší verze Apple Watch Edition se zastavila na hranici 17 000 dolarů (v přepočtu zhruba 420 000 korun). Jestli ale uvažujete o luxusních hodinkách v řádech statisíců, cena asi nebude ten hlavních rozhodovací atribut.

Zdroj: PhoneArena

Ohodnoťte tento článek!