Další díl z kolekce. Na PC dorazilo Halo 2: Anniversary

Už jste si stihli zahrát Reach a Combat Evolved? Microsoft na osobní počítače uvádí další titul ze série Halo, který pokračuje v příběhu Mastera Chiefa.

0

Někdejší královský klenot, který si Microsoft nechával pouze pro Xbox, postupně přichází na osobní počítače. Halo: The Master Chief Collection za 40 eur postupně nabídne všechny díly až do čtvrtého. Tituly vychází chronologicky ve vztahu k příběhové linii v sérii her. Loni v prosinci vyšlo Halo Reach, letos v březnu pak Halo: Combat Evolved Anniversary.

Čerstvě si už na PC zahrajete také Halo 2. Jedná se o remasterované vydání s podtitulem Anniversary, které původně vzniklo v roce 2014 pro Xbox One. Opět platí, že hra je optimalizovaná, aby nabídla dobrý zážitek v rozlišení 4k.

Po vzoru prvního dílu (Combat Evolved), se při hraní můžete plynule přepínat mezi původní a přepracovanou grafikou. Zajímá-li vás multiplayer, čeká na vás sedm remasterovaných a pětadvacet původních map. Halo 2 svého času znamenalo revoluci v multiplayeru na konzolích.

Jako obvykle platí, že hru zakoupíte také samostatně za 10 eur, jestliže vás nezajímá celá kolekce. Najdete ji v Microsoft Storu a na Steamu. Hra je rovněž součástí Game Passu, který v edici pro počítače stále oficiálně platí za betaverzi. V praxi to znamená především nízkou cenu. Kolekce by měla být kompletní ještě letos.

Zdroj: Xbox Wire

Hráli jste na počítačích původní Halo 2, které vyšlo v roce 2007 exkluzívně pro Windows Vista?

Další díl z kolekce. Na PC dorazilo Halo 2: Anniversary
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlasů