Hangouts slučuje kontakty s chaty. Novou verzi bude možné brzy aktivovat

0

Google se pustil do předělávání Hangouts. Jednak řekl, že bude službu cílit na firmy, jednak předělává její podobu. Před několika týdny uvedl novou verzi klienta pro Android, iOS a postupně na webu, zanedlouho bude k dispozici nová verze také pro Chrome. Stávající uživatelé a uživatelky budou moct dobrovolně novou podobu aktivovat od 31. srpna. Od tohoto dne bude nová verze výchozí pro nové uživatelské účty.

Hangouts v novém
Hangouts v novém | Foto: Google

Než bude možné aktivaci provést, může to trvat až tři dny. Doplněk nabízející předělaný zážitek bude povinný pro všechny od 17. října, kdy se tak definitivně rozloučíme se starým vzezřením komunikátoru. Co nového vlastně nová verze Hangouts přináší? Seznam kontaktů a samotný chat se po vzoru řady komunikátorů slučují do jednoho okna.

Na mobilech v červenci už bylo přidáno zvaní k hromadným chatům pomocí odkazů, skupiny či jednotlivce najdete hledáním a kdokoli z přímo pozvaných může odebírat jiné účastníky a účastnice z hromadného chatu. Osobně zatím nové Hangouts na webu nemám, tak uvidíme, jestli se půjde přepnout i bez doplňku pro Chrome.

Zdroj: Google Apps update alerts 1 | 2

Hangouts slučuje kontakty s chaty. Novou verzi bude možné brzy aktivovat

Ohodnoťte tento článek!