Hardware Speciál zima 2010 v prodeji

0

132stránkový časopis nabitý recenzemi a testy PC hardwaru, by měl být ve vaší trafice. A když ne, tak to není dobrá trafika (anebo selhala nějaká část distribučního řetězce). Mimo to se Speciály vyskytují ve schránkách předplatitelů a také v mnoha hypermarketech. Možná se vám zdá časopis vyšlý koncem listopadu divné označovat letopočtem 2010, ale to proto, že Speciál vychází dvakrát do roka a na stáncích jej tak budete potkávat delší čas v roce 2010 než 2009.Obálka a DVD časopisu Hardware Speciál 2010. Klepněte pro zvětšení

Nejsme blázni, abychom se snažili dvakrát ročně vycházející časopis udělat aktuálnější než web a dokonce jsme do něj nedávali ani mnoho článků, které byste na ExtraHardware nenašli. Namísto toho jsme se snažili, aby byla zřetelná výhoda papíru: kromě poctivé détépařiny možná oceníte mnohem přehlednější zpracování některých článků (velké tabulky, rozhodovací graf u výběru chladičů atp. se vejdou na stránku Super A4 mnohem snadněji naž na 30″ monitor) a o hlavní výhody papíru (kdekoli včetně autobusu, vlaku a WC s sebou či mnohem menší únava při čtení) snad netřeba zmiňovat. Nepřisuzujeme si je kupodivu ani jako zásluhu :-).


Obsah časopisu Hardware Speciál. Pro čitelnou (avšak rozměrnou) verzi klepněte na náhled

Dvoustrana s obsahem přímo z časopisu vám prozradí leccos, Speciál je jako pokaždý doprovázen dvouvrstvým DVD s nástroji pro přetaktování, otestování stability, benchmarky, herními testy, ICC profily k LCD panelům a nechybí ani slíbené XLS s výsledky grafických karet.


Pár dalších ukázkových stran vám zlehka představí těžiště časopisu Hardware Speciál: velké testy. Od pěti obývákových nettop PC, přes 15 LCD panelů a 18 pevných disků se proberete k dvěma testům základních desek (Intel LGA 1156 a AMD AM3), 40 procesorům a 34 grafickým kartám. Následující stránky ponecháváme jen ve velikosti náhledu:


Hardware Speciál je tedy v prodeji a můžete jej zakoupit za 149 Kč včetně přiloženého dvouvrstvého DVD.

Ohodnoťte tento článek!