Hardware speciál Zima 2012 na stáncích a v trafikách

0

Web ExtraHardware.cz se na českém internetu poprvé objevil v říjnu 2007. Za dobu své existence získal díky vaší podpoře velice dobré renomé a hlavně více než 220 000 unikátních čtenářů, kteří jej každý měsíc navštíví.

Publikovali jsme zde desítky rozsáhlých testů nejrůznějšího počítačového hardwaru, od chladičů, větráků, přes základní desky, procesory a grafické karty až po počítačové skříně a tiskárny. Za výsledky práce celé redakce se skrývají desítky nočních směn, řadově deseti tisíce různých měření a spousta vypitých káv i energetických nápojů.

Papír ničím nenahradíš

Ani sebelepší internetový magazín ale nenahradí ten pocit z tištěného časopisu, v němž si můžete prohlížet velké obrázky, v klidu si prohlížet tabulky a grafy a který si můžete číst ve vlaku, v autobusu, v letadle, na toaletě nebo na výletě v hospodě.

Výsledkem je 132stranový Hardware speciál zima 2012, v němž najdete nejen recenze a testy, ale i průvodce nákupem notebooků, návody na vyladění počítače nebo reportáže z extrémního taktování. Při jednom z nich se nám dokonce povedl stanovit český frekvenční rekord.

Vybíráme z obsahu

CES – největší výstava elektroniky v Las Vegas

Podrobná fotoreportáž z nejdůležitější výstavy elektroniky a počítačů nejen ve Spojených státech i celosvětově.  Kompletní přehled novinek a zajímavostí, které nesmíte minout.

Barevný gamut

Stále si myslíte, že CRT monitory měli nejvíce barev a nejvěrnější obraz? Přesvědčíme vás o opaku a ukážeme rozdíly jednotlivých matric.

Nejpovedenější a nejtragičtější grafické karty historie

Dali jsme si tu práci a oprášili Mirkovi vzpomínky od samých počátků výroby grafických karet. Podívejte se, které z nich byly dle tohoto matadora nejpovedenější a které naopak absolutně propadly.

Rekord při taktování s dusíkem

Během redakčních pokusů při taktování s Dusíkem se Adamovi Kahánkovi podařil husarský kousek – s procesorem AMD FX-6100 pokořil hranici 7,6 GHz, čímž se na chvíli zapsal na vrchol světových tabulek.

Radeon HD 7970 – nejvýkonnější grafika současnosti

Proti vlajkové lodi AMD jsme postavili nejvýkonnější jednočipové grafiky, stejně jako řešení v podobě dvou i tří grafických karet v CrossFire nebo SLI. Výsledek byl více než překvapivý.

Test LCD monitorů

Rozhodujete se, zda si pořídíte nový monitor na práci či na hraní? Vyzkoušeli jsme jak základní 23″ monitory s rozlišením full HD, tak lahůdky ve formě 27″ modelů s rozlišením 2560 × 1440 bodů, a to v různých provedeních a s různými matricemi.

Procesory Sandy Bridge proti zbytku

Jednoznačným hitem letošní sezony jsou nové procesory Intelu Sandy Bridge. Bohužel ani uvedení nové generace procesorů AMD na vedoucí pozici Intelu nic nezměnilo, spíše naopak.

NAS servery do firem i domácností

V poměrně rozsáhlém testu jsme se zaměřili na dvou až čtyřdiskové síťové úložiště. Pokud stále ještě máte filmy a hudební soubory na interním disku, možná by stálo zauvažovat nad jedním z nich.

I na integrovaných grafikách se dají hrát hry

Pokud si rádi čas od času odpočinete u nějaké starší či méně náročné hry, nemusíte už kvůli ní kupovat dedikovanou grafiku. Grafické karty integrované v procesorech mají totiž v některých případech až překvapivý výkon

Mimo výše uvedených se v časopise nachází nepřeberné množství rad, tipů i samostatných recenzí, které se můžete v teple domova, drncání vlaku nebo za libé vůně toalety v klidu vychutnat.

Pokud si chcete celý časopis prolistovat, můžete tak učinit přímo zde:

Předchozí stránkaNásledující stránka

Jak na to? Klepněte myší na stránku a listujte!

 

Cena jen 99,90 Kč včetně 9GB DVD!

Pokud si budete chtít časopis objednat, můžete tak učinit na: 

e-mail: predplatne@epublishing.cz

tel. 545 211 880 nebo 602 545 145 (pondělí–čtvrtek, 8–16 hod.)

Hardware speciál Zima 2012 na stáncích a v trafikách

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte