Hardware speciál zima 2013 právě ve vaší trafice

0

Prolistujte si aktuální vydání

Předchozí stránkaNásledující stránka

Jak na to? Klepněte myší na stránku a listujte!

Web ExtraHardware.cz se na českém internetu poprvé objevil v říjnu 2007. Za tři roky získal díky vaší podpoře velice dobré renomé a hlavně více než 200 000 unikátních čtenářů, kteří jej každý měsíc navštíví. Publikovali jsme zde desítky rozsáhlých testů nejrůznějšího počítačového hardwaru, od chladičů, větráků, přes základní desky, procesory a grafické karty až po počítačové skříně a tiskárny. Za výsledky práce celé redakce se skrývají desítky nočních směn, řadově deseti tisíce různých měření a spousta vypitých káv a povzbuzovacích nápojů.

Ani sebelepší internetový magazín ale nenahradí ten pocit z kvalitního tištěného časopisu, v němž si můžete prohlížet velké obrázky, v klidu si prohlížet tabulky a grafy a který si můžete číst ve vlaku, v autobusu, v letadle, na toaletě nebo na výletě v hospodě.

Výsledkem je 132stranový Hardware speciál zima 2013, v němž najdete nejen recenze a testy, ale i průvodce nastavením her, návody na vyladění počítače a také několik článků, které vás zavedou do historie.

Abyste měli představu, na co se můžete v novém speciálu těšit, můžete nahlédnout na podrobný obsah. Stejně tak si můžete celý časopis v malých náhledech i prolistovat. Za 99,90 Kč včetně 9GB DVD se máte určitě nač těšit.

Pokud si budete chtít časopis objednat, můžete tak učinit na emailu predplatne@epublishing.cz nebo telefonicky na čísle 545 211 880 (pondělí–čtvrtek, 8–16 hod.). Časopi s si také můžete stáhnout v elektronické podobě z ExtraReaderu.


Ohodnoťte tento článek!