HaterDater.com je hejtovací seznamka. Dejte se dohromady s lidmi, kteří nenávidí stejné věci

4

Na klasické internetové seznamce uvádíte svoje zájmy, koníčky a co máte rádi. Ne tak na Hateru. Nová seznamka Hater cílí na přesný opak a spojuje lidi podle toho, co nesnáší. Po včerejším Valentýnu by někteří mohli mít chuť právě takovou aplikaci vyzkoušet.

img_4436

Nenávidíte Babiše? Trumpa? Pomalou chůzi na úzkém chodníku? Ančovičky? Solení silnic? Hater je přesně pro vás. K dispozici je zatím pouze pro iOS a ještě navíc musíte mít Facebook, což jsou poměrně velká omezení. Verze pro Android je v přípravě. Autorem aplikace je Brendan Alper, bývalý zaměstnanec banky Goldman Sachs a stand-up comedy bavič. Témata jsou spíš americká, možnost zadat vlastní bohužel chybí. Vlastně jen odklikáváte, co nemáte rádi a nedá se k tomu už vracet. Podobně jako Tinder.

img_4434img_4440img_4467img_4469

Kromě věcí, co nemáte rádi, můžete vyplnit i drobnosti, která naopak rádi máte (pokud takové jsou, když používáte Hater). Aplikace vás pak propojí i podle nich, primární jsou ale ty nenáviděné. Na mapě pak uvidíte ostatní uživatele se stejnými názory a můžete začít konverzovat. Společná záporná témata mohou probořit ledy u nové přítelkyně možná lépe, než společná kladná témata. Ta mohou nastoupit později, a na to aplikace sází.

 

Ohodnoťte tento článek!

4 KOMENTÁŘE