HBO Max bude dostupné v 27 evropských zemích. Zároveň vydalo první trailer k seriálu House of Dragons

2
HBO Max v Evropě v roce 2022
HBO Max v Evropě v roce 2022
-
Zdroj: Cnews.cz

WarnerMedia dnes oznámil podrobnosti ke spuštění HBO Max v Evropě. Službu nabídne ve více než polovině států včetně Česka, přitom zcela vynechá některé velké země. Zároveň vydal první trailer k připravovanému seriálu House of the Dragons ze světa Game of Thrones.

HBO Max se už na konci měsíce, přesněji 26. října dočkají zájemci ze šesti zemí: Švédsko, Dánsko, Norsko, Finsko, Španělsko a Andora. Příští rok dojde k rozšíření na další země a v této vlně již máme být u my.

Ze Skandinávie se rozšíří na východ a službu nabídne v zemích: Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Maďarsko, Černá Hora, Severní Makedonie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Moldávie a Slovinsko.

Proti původnímu plánu přidá ještě Nizozemsko, Turecko, Řecko, Estonsko, Lotyšsko, Litvu a Island. Přitom stále zcela vynechává velké trhy, jako je Německo, Velká Británie, či Francie, kde již dříve raději svůj obsah prodávalo prostřednictvím místních operátorů. Celkem tak už příští rok bude HBO Max ve 27 evropských zemích (z 46).

Ceny jsou zatím zveřejněné pouze pro první vlnu zemí (kromě Androry, kde bude ale cena zřejmě stejná jako ve Španělsku).

Stávající měsíční předplatné HBO Nové měsíční předplatné HBO Max Nové roční předplatné HBO Max
Švédsko 109 SEK 89 SEK 699 SEK
Norsko 109 NOK 89 NOK 699 NOK
Dánsko 99 DKK 79 DKK 599 DKK
Finsko 10,95 € 8,99 € 69,99 €
Španělsko 8,99 € 8,99 € 69,99 €
Česko 159 Kč ? ?

Filmy společnosti Warner Bros. mají být online do 45 dní po uvedení do kin.

HBO současně zveřejnilo první ukázku z připravovaného seriálu House of Dragon, který dějově předchází seriálu Game of Thrones. Jeho děj se odehrává 200 let před událostmi seriálu Hra o trůny, vychází z knihy George R. R. Martina Oheň a krev a vypráví příběh rodu Targaryenů.

zdroj: TZ HBO

HBO Max bude dostupné v 27 evropských zemích. Zároveň vydalo první trailer k seriálu House of Dragons
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Myslim, ze prichazi pozde. Mezitim u nas zakorenil Netflix a malokdo je ochoten jit do vice VoD. My meli Netflix a HBO Go, druhe jmenovane jsme zrusili a ted pokukujem po Amazon Prime. Zatim jsem to nestudoval, ani se tim neprobral, tak nevim, kolik je toho tam s ceskyma titulkama, ale jestli to bude slusne, tak tyhle dve, ale o treti uz nemuze byt zadna rec, nekradu.