Herní myš Logitech G604 láká na dlouhou výdrž, přesný snímač a hromadu tlačítek

0

S MX Master 3 potěšil kancelářské krysy, teď si Logitech hýčká hráče. Uvedl novou myš G604 Lightspeed, která je sice bezdrátová, ale to nijak nedevalvuje její výkon.

Myš disponuje snímačem Hero s rozlišením 16 000 dpi (lze v krocích snížit až na 100 dpi), podporuje zrychlení až 40 G a rychlost až 400 IPS. Hráči ji zkrátka neutahají. S počítačem komunikuje přes Bluetooth nebo rádiové rozhraní Lightspeed, ke kterému výrobce dodává i USB dongle.

S tím prvním čekejte výdrž až 5,5 měsíce, ale tzv. polling rate (rychlost komunikace s PC) je pouze 133 Hz. U Lightspeedu výdrž při nonstop hraní klesá k 10 dnům, ale frekvence činí 1000 Hz, což odpovídá USB myším. Ke G604 mimochodem kabel nepřipojíte vůbec, nabíjení není dostupné. Místo toho se do těla vkládá jedna tužková baterka formátu AA.

Logitech G604 nabízí kovové kolečko se dvěma režimy, tedy krokovým či plynulým posuvem se setrvačníkem. V dodávaném softwaru lze naprogramovat hned 15 ovládacích prvků. V gripu u palce se nachází hned šest tlačítek, další dvě nadstandardní jsou umístěna na kraji levého hlavního tlačítka.

TIP: Logitech vyrobil svou první vertikální myš

Švýcarský výrobce již spustil předobjednávky, G604 prodává za 2769 Kč. V nabídce má i dražší herní bezdrátové myši, ty mají navíc i podsvícení nebo vyměnitelná závaží.

Zdroj: Logitech

Herní myš Logitech G604 láká na dlouhou výdrž, přesný snímač a hromadu tlačítek
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (73.33%) 3 hlasů