Herní myška SteelSeries Rival s možností malé úpravy pro majitele 3D tiskárny

0

Společnost SteelSeries uvedla na trh novou hráčskou myšku s názvem Rival, která do souboje s konkurencí vytáhla s šesti tlačítky, konfigurovatelným podsvícením a drobnými designovými prvky.

Myš má jemný tvar do podoby písmena S a z důvodu asymetrie je určena jen pro pravoruké hráče. Obsahuje tři doplňková tlačítka. Dva pro palec se nachází pravé straně myši, třetí kousek pod kolečkem na hřbetu. Obě strany myši jsou pogumovány pro lepší úchop.

V útrobách se skrývá optický senzor Avago ADNS 3310, který má odezvu 1 ms, nastavitelnou citlivost od 50 do 6500 cpi a podle údajů výrobce  je schopný snímat pohyb do rychlosti 5 m/s. Myš má dvě světélkující zóny (logo a kolečko), jejichž barevnost je možné nastavovat samostatně do všech možných barevných odstínů pomocí přikládaného softwaru.

 

Zajímavostí je malá designová drobnost v podobě vyměnitelné jmenovky v zadní části, u které výrobce přímo nabádá k využití 3D tisku na tvorbu vlastního podpisu (CAD model je dostupný na stránce výrobce).

Myš váží 128 gramů a její rozměry jsou 40 × 70 × 145 mm. USB kabel je dlouhý 2 m. Cena byla stanovena na 59,99 USD, co je při aktuálním kurzu a započtení daně necelých 1400 korun.

Zdroj: steelseries.com, techpowerup.com

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář