Herní pecka Prototype 2 na konzolích již příští týden (+ dva trailery)

0

Pokud patříte k náruživým hráčům 3D stříleček, jistě byste si neměli nechat ujít důležité datum – v kalendářích si krví zakřížkujte 24. dubna. Právě v ten den totiž Radical Entertainment uvede pro herní konzole Xbox 360 a PlayStation 3 druhé pokračování svého nejúspěšnějšího titulu Prototype.

 

Prototype je zvláštní hra. Nesnaží se lákat na úplně nejkrásnější grafiku (od toho tu máme přece Crysis), hráče zaujme obrovskou hrací plochou. Postupným zabíjením nabýváte na zkušenostech a získané „skills“ pak směníte za nějakou novou mutantí schopnost.  Ve hře se běhá, skáče, létá, pilotuje helikoptéra, řídí tank nebo požírají lidi a ostatní mutanti. Co víc si člověk může přát?

Vývojáři si pro fanoušky připravili krátký trailer se záběry z nového dílu. Ten se na první pohled od původního téměř neliší, ale já říkám, že je to dobře. Posuďte sami:

Co už ale rozhodně zvykem nebývá, je uvedení hraného traileru. Internetovým podhoubím už se nesou klepy, že bychom se snad mohli dočkat v dohledné době i zfilmování tohoto titulu. No, nebudeme předbíhat, pro začátek bych rád viděl hru jako takovou.

Patříte-li mezi fandy této hry, ale nevlastníte ani jednu ze zmíněných konzolí, nezbyde vám nic jiného než čekat. Prototype 2 pro platformu PC bude, ale o poznání později – 24. července. Do té doby budete muset vystačit s poměrně slušnou galerií videí na stránkách Prototypegame.com

Zdroj: Prototypegame.com, YouTube 1, 2

Herní pecka Prototype 2 na konzolích již příští týden (+ dva trailery)

Ohodnoťte tento článek!