Herní tituly The Dark Knight Rises a Shark Dash vyšly pro Windows Phone 8

0

Majitelé dlaždicových smartphonů si stěžovali, že nemají ty nejnovější aplikace a hry. Microsoft se ale snaží situaci zvrátit, což se mu nyní daří významným zářezem. Do Windows Phone Store včera vtrhl Batman, aby zastavil řádění padouchů v Gothamu. The Dark Knight Rises slibuje nejlepší zážitek, jaký můžete na mobilu prožít. Aby také ne, když stojí 6,99 dolaru. Za cenu skoro 150 korun se vtělíte do kůže hlavního hrdiny, aby prožil dobrodružství inspirované stejnojmenným filmem.

The Dark Knight Rises

Těšit se můžete na filmový zážitek. Herní titul je k dispozici pouze pro telefony s Windows Phone 8, ve starších Windows Phone 7 si bohužel nezahrajete. Z obrázků pomrkává obdivuhodně pěkná grafika. Všechny ty textury se ale musí někam vměstnat, proto očekávejte, že stáhnete kolem 770 MB dat! Enormní objem stahujte určitě přes Wi­‑Fi, přes 3G by vás balík dat mobilní telefon zřejmě ani tahat nenechal.

Batman platí za další díl z komiksové série. Ve Windows Phone Store se na začátku měsíce totiž objevil také Spiderman. The Amazing Spider­‑Man stojí rovněž 6,99 dolaru a opět se jedná o hru podle (stejnojmenného) filmu, který v kinech promítali loni v létě. Užívat si můžete volného pohybu po městě a vystřelování pavučin. Objemově se hrdina vleze do 565 MB, opět ale nepotěší majitele starších Windows Phone 7 (podobně jako tituly níže). Hodnocení uživatelů jsou veskrze nadšená.

 

Proto se snad hra za poměrně vysokou částku vyplatí. Druhá včerejší novinka, Shark Dash, si klestí jinou cestu než komiksoví hrdinové. Cena byla stanovena na příjemných 0,99 dolaru. Základní premisou není boj s lumpy, nýbrž rébusy. Logická hříčka obsahuje 96 úrovní a docela jednoduchou grafiku. Kreslený žralok se pokouší ukořistit co možná nejvíce gumových kachniček. Při pokusech budete různě poskakovat a dělat akrobatické kousky.

Nedávno do katalogu přibyla ještě jiná zajímavá hra, tentokráte ze sportovního žánru. Real Football 2013 je prostě fotbal, jenž si ovšem zahrajete úplně zadarmo. Na to, že jde o titul pro mobily, obsahuje více než 700 animací. A díky licencovaným jménům budete hrát za známé oblíbence. Všechny zmíněné tituly vyvinula společnost Gameloft.

Shark Dash

Zdroj: Windows Phone Blog 1 | 2 | 3

Ohodnoťte tento článek!