Herní výbava od Logitech

0

Herní klávesnice G19

Dominantou klávesnice je barevný LCD displej s rozlišení 320 x 240 px s označením GamePanel. Jeho účelem je zobrazování stavových informací ve hrách (podporováno více než 60 titulů, mj. WoW). V systému pak najde využití pro znázornění vytížení procesoru, prohlížení fotek, videí apod.

Další užitečnou funkcí je možnost přiřadit až 3 makra pro všech 12 programovatelných kláves, dohromady tedy 36 zvláštních příkazů. Užitečná je i funkce zablokování Win klávesy, abyste omylem nevyskočili v důležitém momentu ze hry do systému. Klávesnice bude dostupná v březnu za doporučenou cenu 4890 Kč.

Laserová myš G9x

Nástupce oblíbené G9 dále vylepšuje ergonomii a optické vlastnosti. Přímo na myši lze měnit citlivost z 200 až na 5000 dpi. Díky vlastní paměti můžete uložit až 5 profilů nastavení. V balení jsou 2 nasazovací kryty podle tvaru vaší ruky a také 28 gramů malých zaváží pro optimální vyvážení. Myš bude k dostání už v únoru za doporučenou cenu 2449 Kč.

Náhlavní sada s prostorovým zvukem G35

Poslední novinkou jsou prostorová sluchátka se 7.1 zvukem. Ergonomie by měla být přizpůsobená vaší hlavě díky třem hlavovým páskům, mikrofon i sluchátka jsou odolná vůči okolním ruchům. Podporuje technologie Dolby Prologic II a Headphone pro rozšíření prostoru ze stereo zvuku a je možné s pomocí software změnit vaši barvu hlasu např. na kyborga, obra a další čtyři hlasy. Na sluchátkách je několik tlačítek pro vypnutí mikrofonu, regulaci hlasitosti a prostoru, dále 3 speciální tlačítka pro programy Ventrilo a TeamSpeak se kterými budete moci přepínat už zmiňované barvy hlasu. Logitech G35 bude k dostání v březnu za cenu 3490 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!