Hliník v podání Lancool PC-K65

0

Výrobce kvalitních a zároveň levných skříní Lancool představil novinku s označením PC-K65. To že je Lancool divize velmi známé firmy Lian Li se zde určitě nezapře. Lancool však většinou dělá skříně z oceli, PC-K65 je ale výjimkou. Zaujme totiž svým předním panelem vyrobeným z hliníku, zbylá část už je však z tradiční oceli.

Nový model má rozměry 505 x 210 x 472 mm (d x š x b) a váží 9,2 Kg. Můžete do něj instalovat základní desky formátů ATX, micro ATX a mini ATX. Pro disky jsou připraveny dva modulární koše, po jejichž odmontování lze osadit grafické karty o maximální délce 415 mm. Výrobce se chlubí snadnou instalací pevných disků a nabízí šest 3,5″ pozic a dvě 2,5″ například pro SSD. Pro optické mechaniky či jiné doplňky jsou připraveny tři 5,25″ pozice.

  

I/O panel se nachází na horní straně skříně a najdete zde jeden USB 3.0 konektor a dva USB 2.0. Nechybí ani dva jacky pro sluchátka a mikrofon a samozřejmě tlačítka power a reset.

    

Již od výrobce je skříň osazena dvěma 140mm ventilátory vpředu a jedním 120mm vzadu. Všechny nasávací otvory jsou chráněny prachovým filtrem. Příznivce vodního chlazení určitě potěší dva otvory pro hadice v zadní části skříně. Doporučená cena od výrobce je 99 amerických dolarů bez daně a dostupnost v českých obchodech zatím není známa.

Zdroj: TechPowerUp

Hliník v podání Lancool PC-K65

Ohodnoťte tento článek!