Hliníkový mág Lian Li uvedl na trh odklápěcí skříň PC-Q33 pro mini-ITX desky

0

Známý výrobce špičkových počítačových skříní Lian Li rozšířil svou nabídku o praktickou odklápěcí skříň PC-Q33, určenou pro základní desky mini-ITX a mini-DTX.

Skříň bude dostupná v stříbrném (PC-Q33A) a černém (PC-Q33B) barevném provedení. Její obvodová konstrukce je z broušeného hliníku a jak je u Lian Li zvykem, velká pozornost se věnuje všem detailům. Přímo v hliníkovém čele jsou bezchybné vyřezány dva USB porty ve verzi 3.0, zvukový vstup a výstup a startovací tlačítko.

Specialitou skříně je možnost odklopení na dvě části pomocí zabudovaných pantů, čímž se celá konstrukce rozevře a umožní uživateli pohodlné osazování nebo úpravu jednotlivých komponentů. Skříň při rozměrech 229 × 328 × 240 mm váží 2,18 kg. Osazeny mohou být 180 mm vysoké chladiče procesoru, 220mm grafické karty a 200 mm dlouhé napájecí zdroje.

 

Součástí skříně je jeden 120mm ventilátor, který lze nahradit 120mm radiátorem vodního chlazení. Odnímatelná klícka pro disky pojme dva 3,5″ nebo dva 2,5″ disky, přičemž další trojici lze přimontovat na vnitřní část předního panelu (tři 2,5″, nebo dva 2,5″ a jeden 3,5“).

Skříň se dostane na trh v posledním týdnu tohoto roku za doporučenou cenu 99 dolarů, tedy přibližně za 2400 korun s DPH.

Zdroj: TechPowerUp, Lian Li

Ohodnoťte tento článek!