Honor 20 Pro zřejmě prošel certifikací Googlu a může se začít prodávat

0

Honor 20 Pro byl první telefon, na který skutečně dopadly „sankce“. Narozdíl od Honoru 20, jehož recenzi přineseme v nejbližších dnech, nestihla verze Pro obdržet licenci na Android. Respektive na to, aby mohla obsahovat důležitý Google Play a jiné aplikace Googlu. Samotný Android je open source (AOSP).

Nyní došlo k průlomu. Server HDbLog.it oznámil, že Honor 20 Pro důležitý certifikát obdržel a může se začít prodávat. V samotné Číně se již prodává, pravděpodobně bež služeb Google Play, jelikož v Říši středu mají své vlastní služby.

Honor 20 Pro se od modelu „nePro“ liší pouze optickou stabilizací, přítomností zoomu, dvojnásobnou velikostí paměti a o kousek větším akumulátorem. Jinak jde o dva stejně vypadající a stejně výkonné smartphony s Kirinem 980.

Zatím se u nás neprodával ani Honor 20, nicméně jeho start už byl naplánovaný a očekával se v řádu týdnů. Možná s ním výrobce otálel i proto, neboť čekal na možnost uvedení obou modelů současně. Jeho cena se očekává okolo 14 990 Kč. Další kolo obchodní války je za námi.

Honor 20 Pro zřejmě prošel certifikací Googlu a může se začít prodávat
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.33%) 3 hlasů