HP Envy 17: majstrštyk konečně do prodeje? (video)

0

HP v září minulého roku představilo svoji novou řadu notebooků Envy. Jedná se o luxusní notebooky se třemi velikostmi displejů. 13,1″, 15,6″ a 17″. 13,1″ a 15,6″ jsou již v prodeji, ale na 17″ provedení se čeká do dnes. Poslední informace ale naznačují, že i jeho uvedení je již na spadnutí. Byl zahlédnutý na domácích stránkách HP. Bohužel přesná specifikace není stále známá.

 

Než se tak stane, připomeňme si, co nabízejí jeho menší bratříčci, abychom mohli spekulovat, čím bude chtít HP přilákat zájemce o nejvyšší model. HP Envy 13 je 1,7 kg společník na cesty, který díky krytu z hliníku a hořčíku zajistí při nízké hmotnosti i dostatečnou pevnost a odolnost. Tento nejmenší model je osazen nízkonapěťovým procesorem Intel Centrino 2 Core2Duo, 160 GB nebo 250 GB SSD diskem, až 5 GB RAM a osazen LCD displejem HP Radiance. Envy 15 pohání  procesor Intel Core i7, umožní rozšířit operační paměť až na 16 GB a můžete volit mezi SSD diskem a klasickým HDD o kapacitě až 500 GB, grafická karta ATi HD4830 s 1 GB VRAM a ultrajasné displeje s rozlišením až 1920 × 1080 bodů.

 

Zdali HP skutečně již chystá spuštění prodeje tohoto skvostu se dozvíme v následujících dnech. Doufejme, že po tak dlouhé době po uvedení se vytáhne a nabídne skutečný majstrštyk.

Ohodnoťte tento článek!