HP inovuje řadu Pavilion

0

Inovované portfolio společnosti HP pro domácí uživatele zákazníkům nabízí nové technologické vymoženosti. HP v ní rozvíjí svou designovou filosofii nazvanou „MUSE“ (angl. akronym složený ze slov – materials, usability, sensory appeal and experiences).

HP Pavilion dv6 a dv7

Modely Pavilion dv6 a dv7 přebraly designové prvky z řady Envy. Notebooky se mohou pochlubit technologií HP CoolSense Technology, webkamerou HP TrueVision HD a zabudovanými kvadrofonními reproduktory. O jasný zvuk se starají Beats Audio kvadrofonní reproduktory. Model Pavilion dv6 a dv7 má také nově optimalizované zabudované kvadrofonní reproduktory a dv7 i subwoofer.

HP Pavilion dv6HP Pavilion dv6

Notebooky jsou vybaveny digitálním HD monitorem s technologií Bright View, Pavilion dv6 o úhlopříčce 39,6cm (15,6″) a dv7 o úhlopříčce 43,9cm (17,3″). Pavilion dv6 a dv7 jsou nabízeny s procesory Intel Core druhé generace a AMD.

Na ochranu osobních údajů a správu hesel jsou notebooky Pavilion dv6 a dv7 vybaveny funkcí HP SimplePass, která zajišťuje bezpečný a okamžitý přístup k online účtům a heslům. Modely série dv mají posílené prvky bezpečnosti a ochrany; všechny notebooky řady HP Pavilion dv mají systém HP ProtectSmart, který automaticky zamyká pevný disk a chrání tak fotografie, hudbu a paměťová média v případě nechtěného upuštění notebooku na zem.

HP Pavilion dv6HP Pavilion dv6

HP Pavilion řady g

Notebooky s novým designem nabízejí plnou konektivitu pro surfování po internetu a online kontakt s přáteli. Notebooky disponují monitorem s technologií HD BrightView, reproduktory Altec Lansing a SRS Premium Audio.

HP Pavilion g6

HP Pavilion g6

HP Mini 110  

HP Mini 110 je kompaktní, 1,14 kg vážící a necelé 3 cm tenký notebook. Volitelná šestičlánková baterie umožňuje i celodenní provoz. HP Mini disponuje klávesnicí jen o 7 % menší, než je klávesnice plné velikosti, 25,7cm (10,1″) displejem a také integrovanou bezdrátovou sítí LAN. Obsahuje funkce pro video, digitální zvuk a chat s přáteli pomocí integrované webové kamery. Nástroj HP QuickWeb umožňuje přístup na web na jeden dotyk. Díky technologii Instant-On je možné poslouchat hudbu, procházet web či chatovat s přáteli. Nástroje HP QuickSync a HP Cloud Drive umožňují snadný přístup, synchronizaci a sdílení dat mezi HP Mini a jiným počítačem.

HP Mini 210

Lehký notebook HP Mini 210 je určen pro lidi s aktivním životním stylem.  HP Mini 210 je dodáván s Windows 7, displejem BrightView Infinity o úhlopříčce 25,6 cm (10,1″) a technologií Dolby Advanced Audio. K dispozici je také zařízení Clickpad s podporou gest, které na cestách umožňuje snadnou navigaci na obrazovce.

HP Pavilion je řada notebooků uvedená v roce 1995, která je určená pro domácí použití a je vybavená rozšířenými multimediálními možnostmi. Uvedené modely společnosti Hewlett-Packard budou v prodeji od března, ceny ještě budou stanoveny.

Zdroj: TZ Hewlett-Packard

HP Pavilion g7HP Pavilion g7

HP inovuje řadu Pavilion

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář