HP nabízí vysokorychlostní přístup

0

Firma HP představila řešení Mobile Access Solution, umožňující zákazníkům optimalizovat mobilní komunikaci prostřednictvím bezdrátových přístupových bodů, které jsou kompatibilní s až o 50 % větším množstvím mobilních zařízení, než nabízejí stávající technologie.

HP nabízí první přístupové body na trhu, jež jsou schopny každým rádiem přenášet tři datové proudy namísto dvou. Nové řešení HP Mobile Access Solution tak zvyšuje výkon a dosah bezdrátových sítí. Nová technologie dokáže přenášet v síti souběžně až 15 videokonferencí ve vysokém rozlišení, zatímco předchozí produkty standardu 802.11n jich podporovaly pouze deset a standard 802.11g pouze jednu.

Důsledkem rostoucí obliby mobilních zařízení – chytrých telefonů, tabletů a notebooků – spolu s čím dál větším využíváním multimediálního obsahu a webových aplikací je pro uživatele degradovaná kvalita sítí. HP Mobile Access Solution se dvěma rádii 802.11n a rychlostí 900 Mb/s dokáže pracovat s větším množstvím bezdrátových zařízení.

HP access point

 Řešení Mobile Access Solution nabízí:

  • Vyšší výkon Wi-Fi přístupového bodu s rychlostí 900 Mb/s a dvojitým rádiem 802.11n se třemi prostorovými proudy. Poskytuje 50% nárůst počtu obsloužených uživatelů a podporované šířky pásma pro multimédia a cloudové služby.
  • Zjednodušenou správu prostřednictvím jednotného rozhraní pro pevná a bezdrátová připojení. Integrované moduly umožňují uživatelům centrálně plánovat, nasadit, konfigurovat a monitorovat přístupové body napříč celou firmou.
  • Menší komplikovanost díky komplexnímu bezpečnostnímu řešení, které zajišťuje řízení přístupu, autorizaci uživatelů či detekci a prevenci narušení pro pevná i bezdrátová prostředí.
  • Nižší náklady na vlastnictví a výhodnější poměr ceny k výkonu díky vyšší kapacitě a lepší konektivitě uživatelů v kombinaci s větším výkonem.

Ceny a dostupnost

Řešení HP Mobile Access Solution zahrnuje přístupové body E-Series Multi Service Mobility (MSM) 430, 460 a 466, softwarový řadič MSM 5.5 a nástroj pro správu sítě Mobility Manager 3.10.

  • Doporučená cena přístupového bodu HP MSM430 s dvojitým rádiem a dvěma prostorovými proudy je 12 309 Kč.
  • Doporučená cena přístupových bodů MSM460 a MSM466 s dvojitým rádiem a třemi prostorovými proudy je 17 592 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva HP  

HP nabízí vysokorychlostní přístup

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář