HP otevřelo v Praze velký showroom, láká na notebooky i herní koutek

0
HPmarket showroom
HPmarket showroom
-
Zdroj: HPmarket

Společnost HP ve spolupráci s obchodem HPmarket dnes otevřela v Praze showroom s rozlohou přibližně 200 m2. Nabídne možnost vyzkoušet si osobně notebooky i jiné produkty a součástí je také herní koutek.

Vystavený sortiment zahrnuje běžné notebooky pro každodenní použití, ale také speciální PC sestavy, periferie a příslušenství. Showroom má sloužit také pro pořádání akcí včetně představování nových produktů. Showroom i prodejnu provozuje ve spolupráci s HP distributor ELINKX a je otevřený na adrese Hvězdova 2 u nákupního centra Arkády v Praze.

Kromě produktů značky HP pro běžné domácí využití si zákazníci budou moci prohlédnout a na vlastní kůži vyzkoušet i technologie, které k vidění běžně nebývají. Půjde například o speciální sestavy a profesionální vysoce výkonná zařízení. Rádi bychom se zaměřili i na herní počítače a notebooky, virtuální realitu a další specifická zařízení pro různé profesní i zájmové kategorie, jako jsou tvůrčí pracovníci, designéři, výrobci, architekti a inženýři. Chceme tu ale být pro každého, tedy i pro uživatele, který si přijde vybrat základní notebook pro domácí využití. říká Roman Plášil, ředitel e-shopu HPmarket.cz.

Rádi bychom se soustředili na služby poskytované zákazníkům, budování pevného vztahu se zákazníkem a posílení loajality ke značce HP. Jako jednu z největších výhod bychom rádi vyzdvihli okamžitou podporu poskytovanou klientovi. Navíc bychom chtěli, aby se toto místo stalo centrem pro kreativní prezentaci výrobků HP. Zveme návštěvníky, aby fotili, natáčeli videa a stali se součástí zákaznické cesty společnosti HP,“ informuje Erika Lindauerová, generální ředitelka HP pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

zdroj: HPmarket

Ohodnoťte tento článek!