HP oznámilo nové Paviliony dv6 a dv7

0

Společnost HP zahájila prodej inovované řady notebooků pro domácí uživatele, konkrétně přístroje řady Pavilion s označením dv6 a dv7.

Modely HP Pavilion dv6 a dv7 přebraly designové prvky z  řady HP Envy, a to včetně zvukové technologie Beats Audio. Další vlastností je technologie HP CoolSense, znamenající inteligentnější systém chlazení. Nové Paviliony jsou dále vybaveny webkamerou HP TrueVision HD  a zabudovanými kvadrofonními reproduktory.

Systém Beats Audio, který vytvořili hudební producenti Dr. Dre a Jimmy Iovine, reprodukuje digitální hudbu s emočním rozměrem, který často chybí u běžných notebooků. HP Pavilion dv6 a dv7 mají také nově zabudované optimalizované kvadrofonní reproduktory a model dv7 i subwoofer pro větší hloubku a sílu zvuku.

Pavilion

Druhá klíčová technologie se jmenuje HP CoolSense, kombinující v sobě hardware a inteligentní software pro chlazení. Technologie zahrnuje rozvržení vnitřních komponent zajišťující co nejúčinnější odvod tepla a zároveň také softwarový nástroj, který nastaví počítač tak, aby poskytoval dostatečný výkon a zároveň byl chlazen co nejlépe.

Notebooky jsou dále opatřeny digitálním HD monitorem s technologií Bright View, HP Pavilion dv6 o úhlopříčce 39,6cm (15,6″) a dv7 o úhlopříčce 43,9cm (17,3″).) Nové modely jsou nabízeny s procesory Intel Core druhé generace a AMD.

HP Pavilion dv6

HP Pavilion dv6  a dv7 jsou v současné době již v prodeji a jejich cena začíná na 14 490 Kč vč. DPH.

Zdroj: TZ Hewlett-Packard

Ohodnoťte tento článek!