HP Pavilion dm4t Beats Audio Edition: elegantní, levný, schopný

0

Hewlett-Packard uvádí obnovenou verzi Pavilionu dm4t. Jde o multimediální (i když jen s integrovanou grafikou) 14″, stroj lehký těsně pod 2 kg a silný těsně pod 25 mm.

Co je nového? Reproduktory Altec-Lansing byly nahrazeny systémem Beats Audio se subwooferem. Dále bude mít notebook podsvícenou klávesnici a volitelně můžete sáhnout i po verzi s Intel Smart Response Technology (kombinace HDD a malého SSD do hybridní jednotky).

Jinak jsou specifikace stejné. Máme tu procesor Intel Core i3-2330M (2,2 GHz) s 4-8 GB RAM, integrovanou grafikou Intel HD Graphics 3000 a 500-640GB disk, ten bude nyní navíc možné skombinovat s menším (20GB?) SSD do rychlého hybridního úložiště.

Je tu 14″ displej, bohužel lesklý a bohužel jen s rozlišením 1366 × 768 px. Dále tu máme webkameru, mikrofon, Wi-Fi, Bluetooth, síťový konektor, čtečku karet a dokonce i čtečku otisků prstů. Vešla se sem dokonce i mechanika na DVD.

Můžete si vybrat šedostříbrný nebo tmavě hnědý povrch s imitací broušeného kovu, v obou případech s předinstalovanými Windows 7 Professional. Základní cenovka je 630 USD, v přepočtu necelých 14 tis. Kč vč. DPH, což není špatné.

Zdroj: Laptoping

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. I Core i5-2410M podporuje AES-NI, akorat se tim Intel nikde nechlubi – radeji kdyz se prodavaji drazsi modely 🙂
    Stejne jako Core-i7 2630QM, ktery nejpre ve specifikaci mel, ze AES-NI nepodporuje, ale pozdeji se ten udaj zmenil na podporuje a i nekteri vyrobci notebooku zacali dodavat BIOSy, ktere to umi zapnout.
    V obou pripadech staci BIOS s novejsim mikrokodem a zapnuti AES-NI v samotnem BIOSu. Navod zde + par stranek dozadu:
    http://forum.notebookreview.com/windows-os-software/582628-aes-ni-support-truecrypt-sandy-bridge-problem-23.html#post8076367