HP & Rossignol: připravte se na svah!

0

Hewlett-Packard a Rossignol se dohodli a uvádí na trh dva Paviliony dv6 se vskutku neotřelým designem a logem Rossignol na víku.

Oba modely jsou 15,6″ notebooky se zakulaceným šasi z kvalitních plastů s lesklým displejem o rozlišení 1366 × 768 pixelů, liší se ale nejen designem, ale i výbavou. U obou najdete čtyři porty USB, reproduktory Altec Lansing s Dolby zvukem, 1,3MPix webkameru nebo třeba software HP MediaSmart pro přístup k muzice a filmům.

Máme tu zaprvé Pavilion dv6 Rossignol Edition s designem Attraxion, podle lyží Rossignol Attraxion VIII Echo. Ten se prodává za cenu od 18 990 Kč vč. DPH a nabídne ve svých útrobách procesor Intel Core i3-380M na 2,53 GHz se 3 GB RAM, AMD Radeonem HD 6550M (nejspíš) a 320GB diskem.

U lyží Attraxion se Rossignol chlubí extrazelenou výrobou, včetně balení z recyklovaných materiálů nebo dokumentů psaných sójovým inkoustem, trochu tomu odpovídá i design notebooku, v žádném případě jej ale nemůžeme hanit. Naproti tomu vzhled S7 už působí poněkud dráž, extrémněji a ne tolik recyklovaně 🙂

HP Pavilion dv6 Rossignol Edition s designem S7 byl stvořen podle lyží S7 Freeride. Cena začíná na 21 390 Kč a coby procesor je tu už Core i5-480M na 2,66-2,93 GHz se 4 GB RAM a hned 500GB diskem. O obraz se stará opět AMD Radeon HD 6550M.

Oba modely se dodávají s pouzdrem v barvách notebooku a určitě se budou líbit nejen majitelům Rossignolek. Brouzdání po internetu, zatímco stoupáte na vleku do svahu, ještě nikdy nebylo stylovější!

Zdroj: HP

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Vůbec mě nijak nezaujal a moc velké šance mu nedávám. Je na mě zbytečně moc velký takže nevím jak moc dobře by se s ním zrovna pracovalo. A windows 7 na tablet je celkem blbost. Sice to má nějakou grafickou nadstavbu, ale i tak to není ono…