HP Slate: poháněno Windows 7, nechybí ani Flash

0

V současné době se zvýšil zájem o nová zařízení typu slate, mezi které patří i Apple iPad, kterému je však vytýkána celá řada neduhů. Toho využívají jiní výrobci, jako kupříkladu HP, jež spolupracuje s Microsoftem.

Protože tyto zařízení jsou v podstatě speciálními TabletPC bez klávesnice, tedy pouze s dotykovou obrazovkou, je volba systému Windows 7 jako základního ideální. Jednou z jeho hlavních předností je totiž přizpůsobení dotykovému ovládání.

HP Slate už dříve představil Microsoft a Hewlett Packard na CESu 2010, přičemž HP nyní uvolnilo další videa zobrazující zařízení v akci. Windows 7 ze zařízení tvoří plnohodnotný počítač, na který lze instalovat různý software a nechybí tak ani podpora Flashe, využívaného na drtivé většině běžných webových stránek, kupříkladu i na populárním serveru YouTube.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. no nevim, zajimalo by me, jestli tam maji counter, kterej jim pocita, ze je to odkaz od toho ballot screenu …, a jinak, myslel jsem, že to ma byt jenom na sedmicky, ale nedavno jsem to videl i na Notebooku s XPeckama :O je to mozne ?

  2. Bozinko, desne jim to pomaha … ja bych se naopak divil, kdyby prisli s tim, ze po tom vsem vynazlozenem usili, stouchani, kviceni a kriceni, kafickach s uredniky EU a jinych aktivitach nespojenych s vyvojem kvalitniho software … by panove prisli a rekli „nooo, dobra, neni to takovej hit jak sme si mysleli“. To bychom od nich chteli moc. Trosku umirnenejsi prohlaseni by pak bylo asi „Pockame par dnu, lidi jsou zvedavi a klikaj nam na ty nove obrazky z ballootu aby to testli“.

    😀 hlavne si zachovat tvar a pochvalit si jak sme si to pekne udelali ….

  3. Informací o ballotu plno ale kdy se spustí nebo jak vůbec funguje nikde popsáno nebylo co jsem hledal. Já předpokládám, že se spustí jen při prvním spuštění IE po instalaci Windows, někdo mi prosím popište jak se to chová, děkuji.