HP TouchSmart 600: elegantní všeuměl s Core i7

0

All-in-one počítače se objevují v poslední době čím dál tím častěji. S rozvojem mobilních součástek, které stále více výkonostně dohánějí své desktopové sourozence, se asi není čemu divit: notebooky a jiná zařízení již nejsou žádná ořezávátka a tak lze i „počítač vše v jednom“ seriózně používat třeba k práci.

Právě do tohoto segmentu trhu míří dnešní novinka od Hewlett-Packard. Již samotná informace o procesoru vám dá jasně najevo, že se jedná o výkonný stroj — na výběr budete mít z tandemu Intel Core i7-720QM (1,6 GHz) či Core i7-820QM (1,73 GHz). Množství operační paměti může být až 8 GB, úložný prostor obstará 750GB/1TB/1,5TB pevný disk. Vše doplňuje grafická karta Nvidia GeForce GT 230M, která bude posílat obraz do 23″ Full HD dotykového monitoru.

Zařízení může dále mít DVD či Blu-ray mechaniku. Další parametry již jsou stejné pro všechny konfigurace: čtečka karet, WiFi, Bluetooth a tandem reproduktorů. Dodávaný OS je Windows 7, kýžená varianta je na vás. Nejméně vybavená verze TouchSmart 600 vyjde vaše konto na $1699,99, na pultech ji očekávejte příští týden.

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!