HP uvádí nové monitory za fajn cenu

0

Trh s monitory může po letmém prohlédnutí vypadat vskutku nasyceně. Výrobci však kašlou na ohromné množství nabízených produktů a s vervou sobě vlastní představují stále nová a nová zobrazovadla, která zřídkakdy nabídnou podstatně více než již zavedené modely.

Popisu výše přesně odpovídá trojice LCD monitorů z dílen Hewlett-Packard. S kódovými názvy S2031, S2231 a S2331 (malý rébus pro vás: první dvě číslice po liteře „S“ specifikují velikost úhlopříčky) nás ihned přesvědčí o své modernosti užitím Full HD rozlišení a maximální svítivostí 300 cd/m2 (až na nejmenšího sourozence, který si musí vystačit s kontroverzním 1600 × 900 px a svítivostí 250 cd/m2).

Dynamický kontrast se nepouští do žádných závratných (čti milionových) výšin a zůstává na relativně střízlivém poměru 15 000:1. Odezva je 5ms, použitá matrice budiž typu TN a ani u vstupů nečekejte žádné překvapení, výrobce totiž vsadil na obligátní tandem DVI + D-Sub. Novinky zakoupíte za ceny (po řadě od nejmenšího modelu) $150, $175 a $200, za každý palec navíc si tedy připlatíte $25. Na pultech obchodů by se měly objevit v nejbližší době, přesné datum uvedení neznáme.

Zdroj: TweakTown

Ohodnoťte tento článek!