Hrajte si s oblíbenými videi na OrganizeTube

0

Praha, 14. prosince 2012 – Unikátní webová aplikace OrganizeTube, která umožňuje správu a vyhledávání online videí, byla dnes uvedena na český trh. OrganizeTube je hravé a uživatelsky příjemné řešení, které změní váš každodenní život při práci s oblíbenými videi a nabídne vám jednoduchý nástroj, jak se bavit prostřednictvím filmů, klipů nebo virálních videí. OrganizeTube slučuje online obsah ze dvou nejpopulárnějších videoserverů YouTube a DailyMotion, a umožňuje tím uživateli vyhledávat v jediném rozhraní a tvořit si oblíbené složky videí z obou videoserverů zároveň. Webová aplikace OrganizeTube je startupový projekt, který nemá na světě konkurenci.

Někdo vám poslal vtipné video, vy byste ho rádi přeposlali dál, ale už ho nemůžete najít? To se vám s webovou aplikací OrganizeTube nikdy nestane. Vaše oblíbená videa budete mít vždy k dispozici ve složkách, které si můžete tématicky členit a vytvářet si z nich playlisty. Posloucháte hudbu při dlouhé práci na počítači, ale rádi byste měli oblíbené interprety seřazené podle vaší preference na dlouhohrajícím playlistu? S OrganizeTube to není žádný problém. „Při vyhledávání oblíbených videí nebo pouštění hudby na party jsme stále naráželi na různé problémy, jako bylo přerušování přehrávaného videa, pokud si člověk zároveň vyhledával jiné klipy. Tvorba playlistů byla natolik složitá, že jsme se rozhodli si vytvořit vlastní nástroj, který by nám zjednodušil každodenní práci a správu videí,“ říká Vladimír Sedlařík, jeden ze zakladatelů startupového projektu OrganizeTube.

OrganizeTube
Zřízení účtu na webové aplikaci OrganizeTube je velice jednoduché, stačí navštívit stránku www.organizetube.com a zadat svou emailovou adresu a heslo. Tím se snadno a rychle dostanete do základní aplikace, kde již můžete vyhledávat videa z YouTube a Dailymotion, tvořit složky a přehrávat si je. „OrganizeTube umožňuje sdílení videí s přáteli nebo známými, kteří mají podobné preference. V aplikaci si lehce přidáte přátele a můžete sledovat jejich oblíbená videa, případně si je přidávat do vlastních složek. Příjemný večer s kamarády, který chcete doplnit oblíbenou hudbou, vylepšíte s OrganizeTube, kdy si každý z přátel může na jednom účtu pouštět oblíbenou hudbu a měnit ji podle nálady či vkusu,“ doplňuje Pavel Morávek, druhý ze zakladatelů tohoto ambiciózního projektu. Videa do aplikace OrganizeTube můžete přetahovat jediným pohybem myši také z oblíbených sociálních sítí (FaceBook) či informačních portálů. Založení základního účtu na OrganizeTube je zcela zdarma.

Pro náročnější uživatele nabízí OrganizeTube prémiové účty, které mají několik výhod oproti účtům základním. „Prémiové účty jsou určeny pro náročnější uživatele, kterým například nebude stačit základní nabídka 10 složek k organizaci oblíbených videí. Prémioví uživatelé také získají speciální filtr k vyhledávání v rámci složek a také další výhody,“ dodává Vladimír Sedlařík. Měsiční poplatek za využívání prémiového účtu je symbolických 49 korun. V rámci počátečního uvedení OrganizeTube je možné získat prémiový účet na předem stanovenou dobu i za splnění nenáročných úkolů, jako je například doporučení služby přátelům na Facebooku nebo Twitteru.

Ryze český startup dvou čerstvých absolventů má ambici oslovit nejen český, ale i celosvětový trh. Mezi stamilionovými návštěvníky populárních webů YouTube a DailyMotion jistě snadno najde své milovníky.

em

Ohodnoťte tento článek!