EA spouští Origin Access Premier. Všechny hry včetně novinek nabídne za předplatné

4
Battlefield V
Battlefield V

Lidé z Electronic Arts odstartovali letošní konferenci E3 hodně seběvědomě. Ukázali střílečku Battlefield V, akční RPG Athem i pokračování roztomilé arkády Unravel. EA také dostane slavou realtime strategii Command & Conquer na mobily. FIFA 19 přijde s Ligou mistrů i Evropskou ligou, když konkurenční PES o licence od UEFA přišel. Na PC po 10 letech vyjde Madden NFL, ale Evropě bychom spíš ocenili návrat NHL.

Tím největším překvapením ale bylo představení služby Origin Access Premier. Jde o vyšší tarif původního Origin Accessu z roku 2016 (ten se teď bude jmenovat Basic).

Origin Access Basic stojí 4 eura (104 Kč) na měsíc nebo 25 eur (650 Kč) na rok, za něž dostanete neomezený přístup k archivu čítajícím 100+ her od EA. Novinky lze hrát s pětidenním předstihem po dobu až 10 hodin. A kdo by si hry chtěl koupit natrvalo, ten dostane 10% slevu.

Origin Access Premier bude citelně dražší. Měsíční předplatné stojí 15 eur (390 Kč), roční pak 100 eur (2600 Kč). V ceně ale bude navíc časově neomezený přístup i k oněm chystaným novinkám jako Battlefield V, FIFA 19, Athem a také budoucím hrám. Za cenu zhruba dvou krabicovek budete mít spoustu zábavy na celý rok.

TIP: 700+ her za 150 Kč měsíčně. Vyzkoušeli jsme herní půjčovnu Utomik

Předplatné Premier bude dostupné někdy od léta. Nabídka se týká pouze PC, nikoliv EA Accessu pro Xbox One. Microsoft mimochodem letos oznámil předplatné Game Pass s přístupem ke všem hrám včetně novinek pro PC i Xbox.

EA spouští Origin Access Premier. Všechny hry včetně novinek nabídne za předplatné
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.33%) 12 hlasů

4 KOMENTÁŘE

  • Ne že bych chtěl obhajovat kvalitu her v posledních letech, ale alfatester? Spousta lidí si to stejně kupuje v prvním týdnu.
   Jinak stačí chtít hrát tenhle rok dvě nové hry, o zbytku dostupných starých ani nemluvě, a vyplatí se to. Za chvilku bude knihovna na steamu přežitek jako teď polička s krabicemi.

   • Já od EA hraju v podstatě jen BF, čas od času se synkem coop v PvZ.
    A co jiného je hraní early access her typu BF, který ladí ještě i po vydání? Pamatuju se na BF3, 4 i 1 – ve všech třech byly brutální bugy, některé mapy v BF1 jsou dodnes pro mizernou optimalizaci nehratelné. A za tohle bych měl platit, jen proto, abych měl náskok ve stats?