Velké slevy a čtyři PC hry zdarma. Tyhle akce se vyplatí

1
The Witcher 3
The Witcher 3
-
Zdroj: CD Project Red

První dva měsíce roku 2019 jsou, co se týče herních novinek, hodně nabité. Dnes se začal prodávat nadšeně přijatý Resident Evil 2 Remake. V nejbližších dnech dorazí Metro Exodus, Crackdown 3, Far Cry: New Dawn, Anthem, Dirt Rally 2.0 nebo velké DLC pro šestou civilizaci.

Zároveň je ale vhodná doba připomenou si některé starší nebo menší tituly. Herní obchody rozjely další várku slev a řadu PC her můžete získat zdarma.

GOG bude ještě necelou hodinku rozdávat hororovou 2D adventuru Distraint. Pokud akci nestihnete, možná si vyberete některou z jiných her, na které obchod nasadil až 90% slevy. Například Zaklínač 3: Divoký hon v edici GOTY se všemi DLC se prodává za 15 eur, takhle málo ještě nikdy nestál. Dosavadní akce šly jen na 20 eur. O polovinu levněji koupíte i Kingdom Come: Deliverance.

Humble Bundle nabízí bezplatně trilogii Deponia. Klikací adventury odkazující na staré pecky od LucasArts smíchané s humorem jako z Červeného trpaslíka budou zdarma až do soboty. Humble Store má ale i další atraktivní slevy. GTA V koupíte za 15 eur, stejně stojí i Shadow of War. V 50% nebo vyšší slevě jsou i Assassin’s Creed Odyssey, Far Cry 5 či Dark Souls III.

Epic Games Store rozdává po následující dva týdny The Jackbox Party Pack. Sada her pro jednoho až sto hráčů je ale určena zejména těm, kdo umí dobře anglicky. Velká část miniher jsou totiž různé kvízy.

Fanatical nabízí Hitman: GOTY se všemi DLC za necelých 11 eur. Hodit se bude i balíček Reaper Bundle s 10 hrami v hodnotě skoro 180 eur, který se prodává za necelého 5,5 eura. Obsahuje mj. akci PayDay 2, strategii Homeworld Remastered nebo 2D survival horor Subterrain.

Velké slevy a čtyři PC hry zdarma. Tyhle akce se vyplatí
Ohodnoťte tento článek!
4.1 (82.14%) 28 hlasů

1 komentář

  1. Jo, Humblebundle i GOG se vyplatí sledovat trvale a kupovat jenom tam. Na Humblebundle navíc občas bývá i software za směšnou cenu. Nedávno jsem tam kupoval Vegas Pro Edit 15 za 25 $ (standardně 300 – 400 $) nebo nejnovější PaintShop Pro za 14 $ (standardně 80 $). Příp. i v různých eletrech občas člověk narazí na hry za fajn ceny, hlavně u starších titulů. Teď jsem kupoval v Datartu Alien: Isolation za 237 Kč vč. kódu na Steam. Když vidím, že na Steamu za to ty sv*ně chtějí 37€, tak si říkám, že tolik to snad nemohlo stát ani když to vyšlo.