Hry zdarma pro tento týden. Aktuálně první Serious Sam, od čtvrtka Hitman

0

Zase si můžete stáhnout zajímavé hry zdarma a legálně. GOG, oblíbená platforma pro starší tituly a tituly bez DRM, momentálně rozdává střílečku Serious Sam: The First Encounter. Původně vyšel už v roce 2001, takže tohle berte buď jako historický exkurz, nebo výlet do říše nostalgie v případě, že jste kvantum havěti v téhle hře postříleli už kdysi dávno. Série Serious Sam se vyznačuje nadsázkou a zaměřením na zážitek ze střílení, kvůli příběhu ho hrát nebudete.

Pravidelně každý týden rozdává hry Epic Games Store a až do středy v něm najdete Gungeon, nezávislou střílečku viděnou shora. Vyšla před několika roky a sází na retro grafické zpracování. V podobném stylu si akci viděnou shora, byť jinak zpracovanou, užijete v čerstvém titulu God’s Trigger. Přepínáte se mezi několika postavami a ve zběsilých přestřelkách musíte přesně mířit a uhýbat před nepřátelskými střelami.

Na období od 27. srpna do 3. září si Epic nechal v záloze větší značku. K dispozici zdarma bude Hitman, specificky ten z roku 2016. Jedná se v podstatě o restart značky, který byl vydáván epizodicky a nabídl velkou svobodu v tom, jak svůj cíl odstraníte. V tomto balení už samozřejmě obdržíte všechny lokace a mise. Pokud prahnete po taktičtějším titulu a ještě vám Hitman do rukou nepadl, označte si čtvrtek v kalendáři (nebo tvůrčí studio podpořte tím, že si hru zakoupíte).

Zdroje: GOG.com | Epic Games Store (1, 2, 3)

Hry zdarma pro tento týden. Aktuálně první Serious Sam, od čtvrtka Hitman
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas